Oferując wynajem osuszaczy zapewniamy pomoc w osuszaniu budynków, mieszkań, biur i innych pomieszczeń. Zazwyczaj pomagamy sytuacjach gdy w budynku nastąpiła awaria sieci c.o., sieci kanalizacyjnej lub instalacji wodnej. Nasza oferta jest również skierowana do osób, które mierzą się ze skutkami klęski żywiołowej po silnych opadach, burzach i powodziach.

W naszej ofercie posiadamy osuszacze kondensacyjne: domowe, budowlane i przemysłowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie mocowo osuszyć każdy obiekt używając osuszaczy kaskadowo. W zależności od potrzeb realizujemy kompleksowe osuszanie budynków.

Oferujemy wynajem osuszaczy powietrza w celach osuszania:

 • OSUSZANIE BUDYNKÓW PO ZALANIU
 • OSUSZANIE ŚCIAN
 • OSUSZANIE MURÓW
 • OSUSZANIE PODPOSADZKOWE
 • OSUSZANIE PIWNIC
 • OSUSZANIE PODŁOGI
 • OSUSZANIE TYNKÓW
 • OSUSZANIE WILGOCI TECHNOLOGICZNEJ

Zapewniamy wynajem osuszaczy wraz z dowozem, wniesieniem i podłączeniem sprzętu.

Prezentujemy objawy sugerujące bezwzględną konieczność osuszenia wnętrza.
Jeśli rozpoznajesz widok zaprezentowany na zdjęciu – to czas na kontakt z nami!

Osuszanie domu i mieszkania. Kiedy powinniśmy osuszyć budynek ?

 • profilaktyczne osuszanie – gdy rosa składa się na oknach, zanim pojawią się skutki czyli grzyb lub stęchlizna. Odpowiednia wilgotność w mieszkaniu to 50%. Dzięki naszym miernikom wilgoci, jesteśmy w stanie zmierzyć poziom wilgoci przed i po osuszaniu.
 • osuszanie objawowe – w celu likwidacji objawów czyli kiedy już pojawi się pleśń, grzyby oraz mikrotoksyny. Bardzo szybko rozwijają się one w wilgotnych miejscach, a jeśli są to pomieszczenia naszego przebywania to jest to bardzo szkodliwe dla zdrowia. ponieważ powodują różne choroby.
 • osuszanie po zalaniu – konieczna jest szybka reakcja – należy niezwłocznie usunąć wodę z pomieszczeń. Po mechanicznym odprowadzeniu wody, obowiązkowe jest pozbycie się wilgoci, która zdążyła wsiąknąć w podłogę, ściany i sufit. W zadaniu tym pomogą osuszacze kondensacyjne, które pomogą przywrócić wilgotność do pierwotnego poziomu.

Osuszanie w branży budowlanej / deweloperskiej

Podczas budowy / remontu domów – osuszanie nie tylko znacznie przyspiesza prace budowlane, ale czasami bez użycia osuszacza wręcz nie jesteśmy w stanie kontynuować prac, ponieważ potrzeba bardzo dużo czasu, aby pomieszczenia przeschły przed kontynuacją dalszych czynności. Wilgoć budowlana pojawia się podczas prac wykończeniowych. Zbyt szybkie tempo budowania oraz za krótkie terminy realizacji nie pozwalają na naturalne wyschnięcie, czego nieuniknionym skutkiem będzie pleśń oraz grzyb.

Częsta zdarza się, że firmy budowlane nie osuszają pomieszczeń i montują okna, drzwi, schody i podłogi „na szybko” – a po niedługim czasie drewniane elementy ulegają skutkom wilgoci – krzywią się, puchną, a także odchodzą elementy farby lub lakieru. Nie dopuść do takich sytuacji, tylko zapobiegaj unikając przy tym późniejszych dodatkowych kosztów, dlatego przy pracach budowlanych i remontowych zachęcamy do użycia osuszaczy.

Urządzenia można odebrać osobiście przewożąc je zawsze w pozycji stojącej lub można wybrać opcję z dowozem oraz instalacją.

artykuły

0

Pleśń w domu: skąd się bierze i jak zwalczyć grzyb na ścianie?

Przemarzanie ścian zewnętrznych Optymalne warunki do powstawania pleśni może stworzyć przemarzanie ścian zewnętrznych. Tę przyczynę poznamy po pojawiających się w narożnikach i Czytaj dalej
0

Jak skutecznie zapobiegać powstawaniu pleśni w domu?

Czasami po prostu nie zdajemy sobie sprawy z tego, że dzięki przestrzeganiu określonych zachowań możemy nie dopuścić do pojawienia się Czytaj dalej

Problemy z wilgocią? Potrzebujesz osuszaczy?

Skontaktuj się z nami po bezpłatną konsultację